Kokony dla niemowlaków

Oczekujesz na swojego małego szkraba, odliczając dni do jego pojawienia się na świecie? A może niedługo staniesz się ukochaną ciocią, która od pierwszych dni chce rozpieszczać nowe maleństwo w rodzinie? W naszej ofercie znajdziesz uroczy i bardzo komfortowy kokon dla noworodka oraz dla niemowląt, który szyjemy ręcznie z wysokojakościowej, certyfikowanej bawełny. Pozwala dziecku spokojnie spać, podczas gdy mama ma chwilę tylko dla siebie.

Kokony niemowlęce i noworodkowe przeznaczone są dla malców do ósmego miesiąca życia, ale sprawdzają się również w późniejszym okresie jako miejsce zabaw. Ponadto posłużą nie tylko jako samodzielne produkty, ale również jako wypełnienie wózka. Można je w łatwy sposób rozłożyć, wyjąć ze środka materac oraz wyprać. Dzięki temu Twoja pociecha zawsze będzie przebywać w czystym otoczeniu.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć