Rożek

Rożki dla niemowląt

Tuż po narodzinach, w pierwszych dniach życia Twoje maleństwo będzie potrzebować szczególnej opieki. Ważne, abyś jako rodzic zapewnił mu między innymi ciepło i wygodę. Do wyjścia ze szpitala oraz przez najbliższe miesiące przydadzą się rożki dla niemowląt, które posłużą Ci podczas spacerów, a także w pomieszczeniach. Pozwolą dokładnie otulić małą istotkę, dzięki czemu będzie mogła spokojnie spać w czasie podróży wózkiem lub w swojej kołysce.

Zapewniamy rożki lniane dla niemowląt, a także produkty wykonane z wysokiej klasy bawełny. Oba rodzaje produktów są bezpieczne i antyalergiczne oraz uszyte przez nas ręcznie. Proponujemy otulacze uszyte z wzorzystych lub gładkich materiałów, wśród których dostępne są również białe artykuły, idealne na chrzest. Zapraszamy do zakupu naszych unikalnych i delikatnych niczym mgiełka produktów!

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć